1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Rehber] AoE Gladiator Rehberi

Discussion in 'Mercenary' started by CaptainSea, Mar 11, 2015.

 1. CaptainSea

  CaptainSea New Member

  Joined:
  Mar 8, 2015
  Messages:
  13
  Likes Received:
  1
  Statlar: Full Bünye [Tüm Kara & Deniz Puanları]

  Eğer tanklayarak kasmak istiyorsanız fazlaca HP ve Defans'a sahip olmanız gerekecektir. Bu yüzden full bünye ve pasif defans skilleri gereklidir.

  Yetenek Ağacı:
  [​IMG]


  Composure Yerine Smash Quake'i fulleyebilirsiniz, tercih sizin:
  [​IMG]

  • -Smash Quake'e sadece 1 puan verin ve Composure'u fulleyin çünkü AoE'nizle arta kalanları öldürmeye çalışırken normal vuruşlarla moblara misslemek oldukça can sıkıcı olacak.
  • -Ayrıca diğer dex build kullananların saldırılarında senin için yararlı olacaktır. Çünkü normal saldırılarla güçlü şekilde savaşabileceksiniz ve misslemeyeceksiniz.
  • -Normal olarak full AoE build için Composure gerekmeyecek çünkü AoE skilleriniz sayesinde moblar hep miss vuracak ama normal vuruşlarla misslememek ve oyuncu öldürmek açısından muazzam derecede katkı sağlayacak.
  • -Ancak ara sıra tank rolüyle oynayıp kışkırtma yapmak istiyorsanız 1.Levelde Composure'yi açabilirsiniz. Aksi takdirde 0 olarak kalabilir.
  • -Ve arda kalan puanlarınızla Smash Quake'i fulleyebilir/yükseltebilirsiniz çünkü daha fazla damage AoE Gladiator sınıfı için daha iyi olacaktır.

  Önerilen İtemler:
  • Bunnyboy
  • Devil Walker Hat
  • Grim Reaper Hat
  • Hati's Ring
  • Hati's Earing
  • Hati's Necklace

  İpuçları:
  Tıpkı PvP Buildi gibi, AoE buildler için de damage önemlidir. Yani sizin için en iyisi, iyi yükseltilmiş çift elli kılıçlar olacaktır. Bu yüzden yeni alacağınız çift elli kılıçların en az +4 olmasından emin olun. Ayrıca bazı MP fusionları skill kullanımı açısından yararlı olacaktır ki emin olun böylece MP'niz kolay kolay tükenmeyecektir.

  Alan Skilleri İçin İpuçları:
  Moblar toplandığında her iki yavaşlatmanızı da kullanın. Ayrıca shield kullarak, kalabalık moblardan daha az hasar aldığınızı göreceksiniz. Moblar toplandıktan sonra tüm alanlarınızı kullanın. Bazen Lightning Recall missleyebilir, bu yüzden moblar kovalarken siz etraflarında koşmaya devam edip alan skillerinin soğumasını bekleyin ve sonra da onları kullanıp işlerini bitirin.


  Umarım yardımcı olabilmişimdir, İyi Oyunlar; İyi Forumlar dilerim...  "Buradan Türkçe'ye çevrilmiş ve gerekli izin alınmıştır."
   
  #1
  Last edited: Apr 22, 2017
  timm likes this.
 2. aliser1999

  aliser1999 New Member

  Joined:
  Feb 7, 2015
  Messages:
  3
  Likes Received:
  0
  fotoğrafları güncelleyebilirmisin görünmüyorlar
   
  #2
 3. timm

  timm New Member

  Joined:
  Jan 24, 2017
  Messages:
  1
  Likes Received:
  0
  Fotoğrafları günceller misin rica etsem?
   
  #3
 4. CaptainSea

  CaptainSea New Member

  Joined:
  Mar 8, 2015
  Messages:
  13
  Likes Received:
  1
  Tabii, linkleri güncelledim.
   
  #4

Share This Page